NEMOKAMI PINIGŲ PAVEDIMAI Į LIETUVĄ

Lažybos: nuo ko pradėti?

Sporto lažybos per pastaruosius 20 metų išgyveno tikrą evoliuciją. Jei anksčiau statymus atlikti galėdavo tik žmonės, savo miestuose turintys stacionarius lažybų punktus, tai dabar sporto lažybos pasiekiamos pačiais įvairiausiais būdais, o pats patogiausias – statymai online.

Visos didžiausios lažybų bendrovės savo paslaugas perkėlė į virtualią erdvę ir aktyviai konkuruoja dėl klientų, kurie dabar nebėra pririšti prie savo geografinės padėties ir gali rinktis bet kurį lažybų punktą ne tik savo šalyje, bet, dažnu atveju, ir visame pasaulyje.

Deja, internetinės lažybos sudaro galimybė susikurti fiktyvioms bendrovėms, kurios negali užtikrinti jūsų pinigų ir asmeninių duomenų saugumo, todėl labai svarbu išsirinkti tinkamą ir patikrintą online lošimų bendrovę, kuri ne tik galės suteikti paslaugas, bet ir užtikrins maksimalų saugumą.

Šiame tekste pabandysime jus supažindinti su esminiais aspektais, į kuriuos turite atkreipti dėmesį prieš pradėdami lažintis internetu.

Lažybų bendrovės pasirinkimas

Jei jau nusprendėte pradėti lažintis internetu, normalu, kad pirmiausia jums teks išsirinkti platformą, kurioje norėsite žaisti. Jau minėjome, kad šiuo metu galite rinktis iš dešimčių ar net šimtų lažybų bendrovių visame pasaulyje, tačiau atkreipkite dėmesį, kad Lietuvoje internetinius lošimus organizuoja toli gražu ne visos bendrovės. Visos lietuviškos lažybų bendrovės Lietuvoje veikia legaliai ir gali organizuoti nuotolinius lošimus, tačiau užsienio platformos neretai neturi tam tinkamos licencijos. Nepaisant to, dažnai jums bus leista susikurti paskyrą jose ar net įnešti savo pinigus, tačiau problemos gali prasidėti norint atsiimti laimėjimą, todėl prieš pradėdami įsitikinkite, kad platforma turi licenciją Lietuvoje organizuoti nuotolinius lošimus.

Taip pat labai svarbu, kad bendrovė turėtų maksimalią ir naujausią apsaugą, kuri garantuos jūsų pinigų ir asmeninių duomenų saugumą.

Kitas aspektas, kurį būtina įvertinti renkantis online lažybų platformą – pinigų pervedimo ir išmokėjimų būdai. Kuo daugiau opcijų siūloma, tuo didesnė tikimybė, kad jums nekils jokių problemų tiek atliekant įmokas, tiek atsiimant laimėtus pinigus. Jei platformos prašo jūsų atlikti įmokas neaiškiais ir nesaugiais būdais – jas tiesiog aplenkite.

Sporto lažybų pasiūla internete

Kai įvertinate aukščiau paminėtus punktus, galite pereiti prie kur kas malonesnės dalies – pasiūlos vertinimo. Tai taip pat yra be galo svarbi sporto lažybų dalis, kuri taip pat gali prisidėti prie jūsų laimėjimų.

Nors visos lažybų bendrovės siūlo itin panašias sporto šakas ir lygas, pačių įvykių pasirinkimas gali skirtis itin ženkliai. Pavyzdžiui, vienos lažybų bendrovės futbolo rungtynėms siūlys tik pačias pagrindines linijas kaip: nugalėtojas, įvarčių suma, azijietiškas pranašumas ir panašiai, tuo tarpu didesnės bendrovės jums leis spėti kampinių ar net įmetimų iš užribio sumas. Nors tai atrodo labai smulkios ir nesvarbios detalės pradžioje, vėliau pajusite, kad platesnė pasiūla atveria kur kas didesnes galimybes laimėti.